Egressy Gábor
A szinészet könyve
1866 Pest Emich ny128. árverés / 396.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
82840
(4)+203+(4)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 1065.