Egressy Gábor
--- törökországi naplója. 1849-1850.
1851 Pesten Kozma Vazul132. árverés / 105.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
91967
Worn, gilt contemporary half cloth. Leaves slightly stained.
(2)+241+(1)p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. Levelei enyhén foltosak.