Egressy Gábor
--- törökországi naplója. 1849-1850.
1851 Pesten Kozma Vazul61. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
66224
(2)+241+(1)p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.