Emlékkönyv Zichy Nándor Gróf születésének századik évfordulójára. 1829-1929.
1929 Bp. Szent István-Társ64. árverés / 118.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
68100
1t. (színes)+225p.+3t. (színes)+6 mell. (részben kihajt.)
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.