Endrődi Béla
Hüvelyk Matyi. Róna Emy rajzaival.
Bp. Palladis Rt149. árverés / 330.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
99030
Slightly worn, illustrated, original half cloth.
36p.+7t. Dedikált példány.
Kopottas, rajzos, kiadói félvászon-kötésben.