Eötvös József, b.
--- költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival.
1869 Pest Ráth Mór64. árverés / 126.
62719
73+(1)p. Gazdagon illusztrált.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Gerince sérült, sarkai kopottak. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 1168.