Eötvös József, b.
1869 Pest, Ráth Mór 73+(1)p. Gazdagon illusztrált. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Gerince sérült, sarkai kopottak. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 1168.
64. árverés / 126.
--- költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival.