Eötvös József, B.
1851 Bécsben, Jasper, Hügel és Manz IV+471+(3)p. Első kiadás. A mű második kötete 1854-ben jelent meg Pesten. Díszes, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1181.
64. árverés / 131.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft
A XIX. század uralkodó eszméinek béfolyása az álladalomra