Eötvös József, B.
A XIX. század uralkodó eszméinek béfolyása az álladalomra
1851 Bécsben Jasper, Hügel és Manz64. árverés / 131.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
60801
IV+471+(3)p. Első kiadás. A mű második kötete 1854-ben jelent meg Pesten.
Díszes, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1181.