Eötvös József, báró
Boszú. Szomorujáték.
1834 Pesten Trattner-Károlyi81. árverés / 74.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
69882
104p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Körülvágatlan példány. A gerinc alsó sarkán kis sérüléssel, az elülső tábla alsó bőrsarka pótolva. Szüry: 1147.