Eötvös József, Báró
--- elbeszélései
Bp. Ráth64. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 400 FtAzonosító
62293
(4)+275p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben, körben aranymetszéssel. Szüry: 1148.