Eötvös József, b(áró)
A' falu' jegyzője. Regény. I-III. kötet.
1845 Pesten Hartleben60. árverés / 75.
68717
(4)+312p.; (4)+375p.; (4)+315+(5)p. Első kiadás. (--- minden munkái. III-V. kötet.)
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve. Szüry: 1153.