Eötvös József, b(áró)
A' karthausi. I-II. kötet.
1842 Pesten Hartleben114. árverés / 62.
78833
Első önálló kiadás. A szöveg először a Budapesti Árvízkönyvben (1839-1841) jelent meg nyomtatásban.
(4)+293+(1)p.; (4)+319p. (--- munkái. I-II.)
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. A gerinceken kis sérüléssel. Szüry: 1162.