Eötvös József, báró
A karthausi. Második kiadás.
1904 Bp. Révai73. árverés / 71.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
66662
(4)+520p. (Báró Eötvös József összes munkái I.)
Kiadói, díszesen aranyozott, festett vászonkötésben (Gottermayer), aranyozott lapszélekkel.