Eötvös József, b(áró)
Kelet Népe és Pesti Hirlap
1841 Pest Landerer és Heckenast63. árverés / 83.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
67896
(2)+120p. Első kiadás.
Múlt századi félvászon-kötésben, gerincén aranyozott címvignetta, a címlapon bélyegzők. Szentkirályi: 124/19.