Eötvös József, b(áró)
Magyarország 1514ben. Regény. I-III. kötet.
1847 Pest Hartleben110. árverés / 42.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
78025
VIII+352p.; 427p.; 355p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1174.