Eötvös József, b(áró)
Magyarország 1514ben. Regény. I-III. kötet.
1847 Pest Hartleben146. árverés / 104.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
97163
Restored, contemporary half leather. Spine richly gilt.
VIII+352+427+355p. Első kiadás.
Restaurált, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.