Erdély és a visszatért keleti részek. Összeállították: Orbók Attila és Csatár István.
1941 Bp. Halász76. árverés / 46.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
68466
775+(1)p.+21t. (1 kihajt.)
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.