Erdélyi ezredek a világháborúban. Szerk.: vitéz Deseő Lajos -- Ardói Gyula.
Bp. Merkantil ny.)76. árverés / 50.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
68364
335+18+54+53+125p.
Enyhén kopott, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.