Erdélyi lexikon. Szerk.: Dr. Osvát Kálmán.
1928 Oradea-Nagyvárad Szabadsajtó rt120. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
80386
318+(1)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.