Erdődi Mihály
A felszabadult Erdély. A bevezető szöveget írta: Cs. Szabó László.
1941 Bp. Athenaeum116. árverés / 76.
79177
256p. A 61-251. oldalakon részben színes, egészoldalas fényképekkel.
Enyhén kopottas,aranyozott, kiadói vászonkötésben.