Erdődi Mihály
A felszabadult Erdély. A bevezető szöveget írta: Cs. Szabó László.
1941 Bp. Athenaeum81. árverés / 80.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
70646
256p. A 61-251. oldalakon részben színes, egészoldalas fényképekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, szakadozott, eredeti védőborítóval.