Erdődy Rudolf, gróf
Magyar kopófalkák és falkászok
1940 Bp. Élet ny112. árverés / 327.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
78373
118+(2)p.+38t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.