Erdődy Rudolf, gróf
Magyar kopófalkák és falkászok
1940 Bp. Élet ny154. árverés / 466.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
100251
Gilt, original cloth.
118+(2)p.+38t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.