Szerző Erdős Renée Versek (Bp. Pallas 80. árverés / 47. Azonosító 56184 219p.+1t. Márkus Géza szecessziós könyvdíszeivel. Gottermayer Nándor műhelyében készült, szecessziós díszítésű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 1212.