Érdujhelyi Menyhért
A közjegyzőség és a hiteles helyek története Magyarországon
1899 Bp. Pallas ny132. árverés / 164.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
92529
Richly gilt, original paper. Inner edges gilt.
323p.+5 kihajt. mell. (oklevél-hasonmások)
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.