Érdujhelyi Menyhért
Péter és Bánk bán összeesküvése
1893 Ujvidék Hirschenhauser63. árverés / 90.
Kikiáltási ár: 2 200 Ft Leütési ár: 2 200 FtAzonosító
60819
140+(1)p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.