Erőss József
A székelyek története. Külön lenyomat a Székely Hirlapból.
1913 Kézdivásárhely Turóczi István ny134. árverés / 93.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
93342
Contemporary half cloth. Spine gilt.
221+(4)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.