Esztergom műemlékei. Összeállította: Genthon István. 1. rész [unicus].
1948 Bp. (Műemlékek Orsz. Biz.)80. árverés / 48.
70137
VII+387+(5)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. (Magyarország műemléki topográfiája I. köt. 1. rész.)
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.