Esztergom vármegye.
Bp. Orsz. Monografia Társ114. árverés / 88.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
63138
(Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiaja. Szerkeszti: Dr. Borovszky Samu.)
XII+471p.+1 színes t.+1 kihajt., színes térk. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel.