[Étlap]
73. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft
A temesvári Korona herczeg szálloda két menükártyája:
1. A temesvári Csendes-nyomdában készült, aranyozott, festett kerettel díszített nyomtatvány, magyar szöveggel. Mérete: 170 x 115 mm. 2. "Menu du 8 Octobre 1901." A temesvári Csendes-nyomdában készült, dombornyomású, festett madármotívumokkal díszített, színes keretben. Mérete: 180 x 110 mm.