Falk Zsigmond, dr.
Budapesttől Lisszabonig. Uti rajzok.
Bp. Magyar Kereskedelmi Közlöny122. árverés / 449.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
81530
2t.+(8)+270)+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.