(Faragó Jenő) Mirácó
1905 Bp, Szilágyi B. 110p. Linek Lajos és Bér Dezső rajzaival. Kopott, korabeli vászonkötésben.
66. árverés / 111.
Kikiáltási ár: 800 Ft
Leütési ár: 800 Ft
Smokkék. Apró komédiák a Smokk-család életéből.