Farkas Béla
1909 Bp, Lampel 160p. Kopottas, kiadói vászonkötésben.
149. árverés / 116.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Élet. Költemények.
A címkép Gulácsy Lajos munkája, melyet példányunkban a művész aláírt.
Slightly worn, original cloth.