Fáy András
Buza-virágok és kalászok. I-II. kötet.
1853 Pesten Beimel-Kozma ny132. árverés / 165.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
56271
Worn, gilt 20th century half cloth.
(4)+266p.; (4)+337p. Első kiadás.
Kopott aranyozású, XX. századi félvászon-kötésben.