Fáy András
1825 Pest, Landerer 2t. (címkép+díszcímlap)+XVI+(1)+17-128p. Második kiadás. Kopott, korabeli vászonkötésben. A címlapon érvénytelen bélyegzőkkel.
156. árverés / 309.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
--- eredeti Meséi és Aphorizmái
angol szoveg
Worn, contemporary cloth. Ex-library copy.