Fáy András
Jávor orvos és szolgája, Bakator Ambrus. I-II. kötet [egybekötve].
1855 Pesten Heckenast63. árverés / 97.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
60844
218p.; 213+(3)p. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott, vaknyomásos vászonkötésben. (A gerincen Fáy András 11-12. szerepel.) Szüry: 1312.