Fáy András
--- szépirodalmi összes munkái. I-II. kötet [egybekötve]..
1843 Pesten Geibel Károly114. árverés / 97.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 44 000 FtAzonosító
79079
Az első kötéstábla belső oldalára ragasztott papírlapon Fáy sajátkezű aláírásával.
1t.+XXII+256p.+1t.+XXIII+265p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.