Fáy András
--- szépirodalmi összes munkái. Új olcsóbb kiadás. IX-X. kötet.
1855 Pest Lampel R63. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
60843
(4)+266p.; (4)+337p.
Korabeli, aranyozott, vaknyomásos vászonkötésben. (A gerincen Fáy András 9-10. szerepel.)