Fáy András
A szutyogfalviak. Magyar faj-képek. I-II. kötet [egybekötve].
1856 Pesten Heckenast Gusztáv110. árverés / 91.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
56291
231+(1)+205+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 1323.