Fáy András
A szutyogfalviak. Magyar faj-képek. I-II. kötet [egybekötve].
1856 Pesten Heckenast Gusztáv155. árverés / 28.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99890
Contemporary half cloth. Spine gilt.
231+(1)+205+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.