Faylné Hentaller Mária
Fekete Kató és más elbeszélések. Kriesch Laura rajzaival.
Bp. Lampel76. árverés / 246.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
68620
225+(2)p.+6t.
Enyhén kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.