Fazekas Mihály
Lúdas Matyi. Eredeti magyar rege négy levonásban.
1917 (Békéscsaba Tevan.)101. árverés / 81.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
75700
A Tevan kiadó amatőr sorozatának negyedik darabja.
36+(1)p. Lapszámozáson belül Divéky József négy egészoldalas rajzával és könyvdíszeivel. Számozott (120./21-300) példány.
Kiadói vászonkötésben. Az aranyozás kicsit megkopott. A hátsó előzéklap részben pótolva.