Fehér Géza
1932 Bp., Franklin-Társulat 201+(3)p.+1t. Gazdagon illusztrált. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szép példány.
128. árverés / 422.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 65 000 Ft
Kanitz Fülöp Félix "A Balkán Kolumbusa" élete és munkássága 1829-1904.