Fehér Géza
Kanitz Fülöp Félix "A Balkán Kolumbusa" élete és munkássága 1829-1904.
1932 Bp. Franklin-Társulat149. árverés / 483.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
98853
Gilt, original cloth.
201+(3)p.+1t. Gazdagon illusztrált. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.