Fekete István
Csi. Történet állatokról és emberekről. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp. Singer és Wolfner116. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 34 000 FtAzonosító
79539
Csak az aláírás az íróé, az ajánlás szövegét feltehetően felesége írta 1940 karácsonyán.
244p. Wass Albertnak dedikált példány.
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben.