Fekete Lajos
Erdészeti rovartan. I-III. rész [két kötetben].
1878 Selmeczen Joerges Á. özv118. árverés / 430.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
79990
X+(2)+344p.; (2)+47p. Szövegközti fametszetekkel. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. A két kötet mérete jelentősen eltér egymástól.