Felméri Lajos
Uti levelek Skóciából
1870 Sárospatak Szerző97. árverés / 296.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
74708
210p.+4t. (hártyapapírral védett kőnyomatok)
Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel.