A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete 1914-1918. Szerk.: De Sgardelli Caesar.
1941 (Bp. Athenaeum.)76. árverés / 59.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
68511
1t. (színes, felragasztott kép)+441p. Gazdagon illusztrált.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.