A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete 1914-1918. Szerk.: De Sgardelli Caesar.
1941 (Bp. Athenaeum.)81. árverés / 107.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
70533
1t. (színes, felragasztott kép)+441p. Gazdagon illusztrált.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.