Fényes Elek
Magyarország leirása. I-II. rész [egybekötve].
1847 Pesten Beimel102. árverés / 107.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
76065
200+(8)+520p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel.