Fényes Elek
Magyarország leirása. I-II. rész [egybekötve].
1847 Pesten Beimel124. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
82225
200+(8)+520p.
Aranyozott, bordázott gerincű, XX. század eleji bőrkötésben. Márványozott előzéklapokkal.